Rozbalování #13

Rozbalování #13

Ahoj, vítám vás všechny u nového článku a dneska vám ukážu, jaká knížka mi přišla a udělala radost.

 
Vidíte správně, přišel mi balíček z Book depository, takže už je jasné, že to bude anglická knížka. Je to můj druhý balík z BD, první byl Harry Potter a kámen mudrců, který mi už přišel minulý rok.


Ale knížku jsem si neobjednala. Vyhrála jsem ji u jedné slovenské knihomolky na Instagramu Adi, za což ji ještě jednou moc děkuji ♥ Knížku jsem si na BD mohla vybrat já jsem si vybrala horkou novinku.


Balíček přišel za 10 dní, což je rychlost a jako klasicky je knížka zabalená v hnědem kartonu, ve kterém se ji ani nic nestalo. Už jde vidět roh knížky, tak si zatím můžete tipovat, co za knížku by to mohlo být. :)


A je to kniha A Court of Wings and Ruin od nejdokonalejší Sarah J. Maas! Božínku, dokáže být něco tak krásného, jako tahle obálka? Formátem je skoro stejně velká jako české vydání, a tak si nemusím dělat starosti, že by se mi k těm českým nehodila. Ale i kdyby byla větší nebo menší, ta obálka prostě vede. A ještě k tomu je v mé oblíbené barvě!


Jako vždy ke knize přišla i záložka, která musím uznat, je skvělá!


Četli jste tuhle sérii? Já osobně ji zbožňuji ☺


Doufám, že se vám recenze líbila a já se s vámi už bohužel loučím a zase příště.
Ahoj♥

4 komentářů:

  1. Zatím jsem nečetla ani v češtině, ale všichni tuhle sérii chválí, tak bych to měla napravit :) I záložka vypadá skvěle, s ní se bude číst samo! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Rozhodně to naprav! Druhý díl je ještě dvojnásobně lepší než první. Záložka se mi taky moc líbí ;):)

    OdpovědětVymazat
  3. Přeji pěkné čtení,ale ani já knihu ještě nečetla. Ale tedy ani se na ni nechystám, vůbec mě nezaujala..:))

    OdpovědětVymazat