Rozbalování #18

Už docela dlouhou dobu nebylo rozbalování, tak jsem si řekla, že vás o to přece neochudím. A tak jsem tady s, v pořadí už 18, rozbalovačkou.Dneska tu mám zase více balíčků, přesně hned tři, které mi přišly.


Tenhle balíček pro změnu není koupený, ale dostala jsem ho na recenzi (teda tu knížku v něm). 

Na knížku jsem se moc těšila a sama jsem si o ní řekla u samotné autorky. A ta byla tak velkorysá, že mi knížku poskytla přes Cooboo k recenzi.


A jsou to Americké zápisky. Možná tuhle knížku neznáte, ale já vám ji můžu jenom doporučit. Už jsem ji dočetla a opravdu se i líbila, více se o ní dozvíte v recenzi, která se připravuje a brzy bude tady na blogu.


Myslím si, že obálka se opravdu povedla a podle názvu vás asi napadne, že knížka bude z prostředí Ameriky.


Druhý balíček mi přišel po delší době, jelikož jsem knížku kupovala přes Book depository, takže mi přiletěla až z Anglie. 


Knížku jsem si koupila díky doporučení od Kájy, která ji hodně chválila, tak jsem si řekla proč ne a koupila jsem si ji.Knížka mě hodně zaujala, myslím si, že angličtina by tam těžká být nemusela.

A je to Alice in zombieland. Je to první díl ze čtyř vydaných. Knížka vyšla i v češtině pod názvem Alenka v říši zombie, takže pokud neholdujete angličtině, můžete si ji přečíst v češtině ve stejné obálce.A poslední knížku jsem vyhrála u nakladatelství Yoli na jejich facebookové stránce.

Je to sice druhý díl ze série, ale první už mám doma a zrovna dneska se do něho pustím.
Už můžete vidět obálku od knížky. Celá tahle série je hodně známá a vychvalovaná a já se na ni nemůžu dočkat a doufám, že mě knížka nezklame.

A knížkou je Labyrint: Spáleniště - zkouška. Myslím si, že všichni sérii Labyrint známe, já jsem sice už viděla první dva filmy, ale jedna holčina mi psala, že knížky jsou úplně jiné, tak doufám, že v tom dobrém slova smyslu.


Četli jste některou z nich? já se na každou neskutečně těším. ☺

Já doufám, že se vám rozbalovačka líbila a zatím
Ahoj♥

0 komentářů:

Okomentovat